picture

Gabinet masażu

picture

Konferencje, szkolenia

picture

MAJÓWKA 2017

picture

SUPER WCZASY 2017

picture

WCZASY KOMFORT 2017

picture

SUPER WCZASY PLUS 2017

picture

Wczasy Komfort Plus 2017

picture

Tanie Wczasowanie 2017

picture

All Inclusive 2017Wyślij

Ośrodek Wczasowy BOBO zdobył I miejsce w plebiscycie na najlepszy lokal powiatu człuchowskiego 2012
Restauracja O.W. BOBO zajęła pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza Restauracja Powiatu Człuchowskiego w plebiscycie Smakosz 2013


WINDSURFING (FREERIDE),


Wykonywanie takich manewrów jak hals czy zwrot oraz osiąganie przy tym znacznych prędkości do 30 węzłów. Takie pływanie uprawia na co dzień zdecydowana większość windsurferów na płaszczyźnie amatorskiej lub rekreacyjnej. Nie ma tutaj specjalnych wymagań sprzętowych. Oczywiście freeride można również uprawiać na większych deskach wave lub freestyle, a nawet na deskach slalom.

 
Windsurfing – sport dla każdego
 
 
Windsurfing, cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Ostatnio zapanowała wręcz moda na aktywne spędzanie czasu wolnego co powoduje, że wielu z nas chce inaczej od standardowego „leżaczka i piwa” spędzać wolne chwile nad wodą. Windsurfing, czyli żeglowanie na desce z żaglem napędzanej siłą wiatru może dostarczać wielu niezapomnianych emocji i jednoczenie pozytywnie wpływa na naszą kondycję psychofizyczną.

 
 

Wielu z Was pewnie powie, że to nie dla mnie. Windsurfing wcale nie jest zarezerwowany wyłącznie dla wąskiej garstki młodych, bogatych, żądnych ekstremalnych emocji ludzi.

 

 

PAMIĘTAJMY - windsurfing to olbrzymia frajda.

 

 

 

 

....Ośrodek Wczasowy "BOBO" 77-220 Koczała, Dymin 6B
tel. 59 857 40 10 fax 59 857 40 11