IMPREZY

 

Warto nam zaufać i pozwolić nam zorganizować planowane przyjęcie w każdej formie - biesiadnej przy stołach, z tańcami, w formie wykwintnego bankietu, tradycyjnego wesela, obiadu po ślubie, rodzinnego spotkania z okazji chrzcin i komunii dziecka.
Zorganizujemy dla Państwa ciekawe scenariusze imprez. Przyjęcia eventowe organizujemy od wielu lat, gdzie każda impreza jest inna, niepowtarzalna i uszyta na miarę.

 

Uwzględniamy to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania naszych gości. Wydarzenia wymagające specjalnej kulinarnej i wizualnej oprawy, zorganizować możemy we wnętrzach naszej restauracji oraz w namiotach w naszym Ośrodku lub miejscu wskazanym przez Państwa.

 

Oferujemy kilka wariantów menu. Wszystkie z nich możemy dowolnie zmodyfikować.

 

Wyzwaniem dla nas będzie przygotowanie nowych propozycji w oparciu o Państwa pomysły i sugestie.

 

 

Przyjęcia:             

  • zasiadane do 120 osób
  • bankiety stojące do 150 osób
  • łączone (ogród, taras, restauracja) do 300 osób

 

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy mają pasję i doświadczenie w budowaniu pozytywnych emocji wśród gości.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy z KREATORNIĄ EVENTÓW tematycznych, które mogą uświetnić imprezy firmowe, marketingowe, integracyjne...

 

Cechuje nas duże doświadczenie, profesjonalizm, duża fantazja i elastyczność w dostosowywaniu się do Klienta!!!

  

Jeżeli Państwo jesteście zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy do współpracy, bo szyjemy imprezy na miarę … na miarę naszego Klienta !!!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POLITYKA COOKIES: Strona owbobo.pl wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je np. w celach zapamiętywanie preferencji i ustawień i zbierania danych dla celów statystyk. Więcej informacji - polityka prywatności.